Dažymas – Greenas Salonas

Dažymas

Pylimo g. 35, Vilnius.
+37062614205

Savo darbe naudojame tik itin švelnius, draugiškus jūsų odai ir sveikatai, dažus, be kenksmingų cheminių priedų, kurių galite rasti įprastose priemonėse.

Nuo 45.00€

dazymas.jpg

Prieš > Po

8a2752a0f9e6c3d19dd083e71f753919.jpg

Dažymo meistrai

Greenas salone dirba vieni geriausių meistrų Lietuvoje.

Tūkstančiai valandų praktikos užaugino profesionalus, kuriems savo stilių patiki net garsiausios Lietuvos žvaigždės.

Mūsų požiūris

Sveiki ir tinkamai prižiūrėti plaukai apie žmogų pasako daugiau nei žodžiai.

Žvilgantys ir išpuoselėti plaukai – prisižiūrinčio, savimi pasitikinčio žmogaus vizitinė kortelė ir tikra puošmena. Visais laikais tankūs ir prižiūrėti plaukai buvo laikomi sveikatos ir geros savijautos požymiu. Jei gamta pagirtinu jų grožiu ir neapdovanojo, neverta apgailestauti – naujausių profesionalių priemonių ir procedūrų pagalba galima turėti sveikus ir gražius plaukus!

Ar dažymas kenkia plaukams?

Dažymas išties kenkia plaukams – tai žino ir meistrai, ir kiekvienas nusprendęs juos dažyti. Mūsų salone siekiama užtikrinti, jog plaukams būtų padaroma mažiausia įmanoma žala, todėl dažymo metu naudojamas Olaplex kompleksas ir dažai be amoniako, praturtinti medaus ekstraktu, taukmedžio sviestu ir kitais plaukus puoselėjančiais ingredientais.

Kaip išvengti spalvų katastrofos?

Mūsų salone siūloma naujovė – be jokios rizikos įvertinti ar pasirinkta plaukų spalva Jums tiks. Tai Kevin Murphy sukurtas šinjonų rinkinys, kurio pagalba aiškiai pamatysite ar norima spalva atrodo taip, kaip įsivaizdavote.

Mažiau rizikos – daugiau džiaugsmo.

Kevin Murphy rinkinio pagalba galima apsispręsti, kuri spalva geriausiai atskleidžia veido bruožus ir pabrėžia privalumus.