Karantinas – puikus metas pasirūpinti savo plaukais: specialistė pažėrė naudingų patarimų – Greenas Salonas

Karantinas – puikus metas pasirūpinti savo plaukais: specialistė pažėrė naudingų patarimų

Stilistė Olga Wiseman pataria, kokios priemonės padės karantino laikotarpiu, namų sąlygomis puoselėti plaukus. Sveiki, blizgūs plaukai – vienas iš sveikatos rodiklių arba teisingos priežiūros rezultatas, rašoma pranešime spaudai.

1. Pasirinkite plaukų priežiūros priemones pagal jūsų plaukų struktūrą, problematiką, gyvenimo būdą. Šiuo metu specialistai jums visada pasiruošę patarti nuotoliniu būdu.

2. Palepinkite savo galvos odą detoksikuojančiais pilingais. Tai labai svarbu galvos odai. Išmasažavę pilingu galvos odą, jūs nuimate negyvas ląsteles nuo skalpo, atveriate poras, mažinate pleiskanų, pašalinate riebalinės liaukos perteklių. Tai prevencija prieš slinkimą.

3. Šampūnai, kaukės, balzamai turėtų būti pripildyti natūraliais ekstraktais pagal jūsų poreikius. Varnalėšų ekstraktas skatina augimą, kaktusų ekstraktas drėkina, kavos ekstraktas stimuliuoja visą galvos odą, biotinas, cinkas stiprina plaukus. Pasitarkite su specialistais, ko konkrečiai reikia jūsų atveju.

4. Aliejų ritualai vieną kartą savaitėje jūsų plaukus pavers kerinčiais. Jojobos aliejus – visų aliejų karalienė – suteikia elastingumo, drėkina ir maitina plauką. Įmasažuokite aliejų į plaukus ir leiskite kelias valandas šiltai apvynioję rankšluosčiu susigerti visoms naudingoms medžiagoms, tuomet plaukite su jums parinktomis priežiūros priemonėmis.

5. Išmėginkite tonikus plaukams. Tai puiki papildoma plaukų priežiūros priemonė, galinti padėti mažinti slinkimą, pleiskanojimą ar skatinti augimą.

6. Labai svarbu apsaugoti plaukus ne tik nuo karštų formavimo, džiovinimo priemonių, bet ir nuo šalčio bei šildymo. Šildymo sezonas – dar vienas iššūkis mūsų plaukams. Šiuo metu mūsų plaukams kaip niekad daug reikia drėgmės, todėl drėkinkime ir maitinkime juos aliejais, kaukėmis, balzamais.

7. Atpalaiduojančios vonios su eteriniais aliejais nuramins, atpalaiduos, sugrąžins ramybę ir vidinio grožio balansą. Puoselėkite savo grožį laukdamos Kalėdų.